شهر تی وی

درباره این رسانه

بانک صدای گویندگان

توضیحات

بانک صدا چیست ؟

سامانه تخصصی گویندگی و نریشن به تمام زبان ها

تا به امروز اگر کسی به گوینده نیاز داشت ، دسترسی آسانی به گویندگان وجود نداشت و معمولاً  چنانچه هم این دسترسی وجود داشت ، به تعداد محدودی از گویندگان ختم می شد.از طرفی فقط افراد خاصی شناخته می شدند، و چه بسیاری از گویندگان با استعداد و خوش صدا در سراسر دنیا  وجود دارند ، که به دلیل ناشناس بودن و یا عدم وجود ساز و کار مناسب برای معرفی ، دسترسی به آنها امکان پذیر نبود .
بانک صدا، یک مجموعه دانش محور گویندگی است که با تحقیق و بررسی در زمینه گویندگی و تولید محتوای صوتی، از ابتدا تا کنون تلاش نموده با بررسی نیاز های موجود در این عرصه با ارائه راهکارهای تخصصی و حرفه ای برای کاربران و گویندگان،دسترسی آسان و بدون مرز و امکان سفارش آنلاین گویندگی را برای کسانی که برای پروژه خود به گوینده نیاز دارند ایجاد کند.

فعالیت بانک صدا :

بانک صدا خود هیچ محتوایی را تولید نمی کند، بلکه یک بستر ارتباطی بین سفارش دهنده و گوینده است که با امکانات حرفه ای به شما کمک می کند با کمترین هزینه سفارش خود را به گویندگان بانک صدا بسپارید و با خیال آسوده منتظر دریافت فایل پروژه باشید .

تیم پشتبانی بانک صدا ناظر بر انجام تمام فرایند سفارش تا تحویل پروژه خواهد بود و به شما این اطمینان را خواهد داد تا تجربه ای خوشایند از سفارش آنلاین خود داشته باشید

تاریخچه بانک صدا :

ایده بانک صدا از سال 1393 شکل گرفت و از شهریور 1394 شروع شد ، طی چند سال در حال تحقیق و توسعه در این زمینه بودیم ، و پس از تلاشهای بی پایان تیم برنامه نویسی در مرداد ماه 1397 اولین نسخه وب سایت بانک صدا شروع به کار نمود و از آنجایی که این اولین لازمه شروع فعالیت به عنوان یک سامانه آنلاین سفارش نریشن ، داشتن گویندگان حرفه ای بود ، شروع به جذب گوینده و ثبت نام از گویندگان نمودیم ، همزمان تیم توسعه شروع به بروز رسانی و افزودن امکانات جدید به سامانه نمود و نهایتاً در مهر ماه 1398 در اولین نمایشگاه بازاریابی و تبلیغات از نسخه آنلاین بانک صدای گویندگان رو نمایی کردیم .

راهبرد بانک صدا :

در دنیای دیجیتال پایان بی معناست ، و بانک صدا نیز به عنوان اولین پلتفرم تخصصی گویندگی، در تلاش است با توسعه زیر ساخت های خود خدمات خود را به سراسر جهان ارائه نماید. هفته ای نیست که امکان جدیدی به وب اپلیکیشن بانک صدا اضافه نشود و ما همچنان در تلاشیم با شناسایی نیاز های کاربران و گویندگان خود، سامانه ای بروز و مطمئن برای ارائه خدمات گویندگی باشیم.

مجوز ها :

1- دارای مجور قطعی از سازمان رسانه های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا)
2- نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان توسعه تجارت الکترونیکی
3-دارای شناسه ساماندهی (Samandehi.ir)

همچنین فعالیت های این وب سایت تحت نظارت کانون آگهی و تبلیغات اوج هنر می باشد که این مجموعه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال 1393 می باشد.