شهر تی وی

درباره این رسانه

فیلمدون

توضیحات

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس فیلمدون لازم است پیش از استفاده از رسانه فیلمدون و دانلود ، خرید و تماشای فیلم و سریال ، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، فیلمدون سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

 

– تمامی محتواهای ارائه شده در سرویس فیلمدون از دامنه های عمومی در اینترنت جمع آوری شده است و در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 

– کاربران فیلمدون می بایست از مناسب بودن بستر اینترنت و سخت افزار  خود جهت استفاده از سرویس فیلمدون اطمینان حاصل کنند . چنانچه به هر دلیلی سرویس دهنده اینترنت و یا دستگاه مورد استفاده کاربران مناسب استفاده از سرویس های فیلمدون نباشد , مسئولیت عدم دریافت سرویس مناسب متوجه فیلمدون نیست .

 

– فیلمدون این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.

 

– فیلمدون با داشتن تنوع محتوایی این اختیار را به کاربر داده است تا خود طبق علایق و سلایق شخصی و اجتماعی خود، عنوان مورد نظر خود را تماشا نماید، ما هیچ تضمینی بر اعتبار آنها و تاثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب نخواهیم داشت.

 

-از آنجایی که محتوای منتشر شده در سرویس فیلمدون برای گروههای سنی  مختلف میباشد ، نظارت بر نحوه استفاده و تماشای فیلم ها بر عهده مشترک و در گروه سنی زیر 18 سال بر عهده والدین گرامی می باشد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه سرویس فیلمدون نمی گردد.
در ضمن در این رابطه رسانه فیلمدون بخش کنترل والدین را در پنل کاربری اضافه کرده است که والدین محترم میتوانند با توجه به توضیحات هر رده بندی سنی محتوای نمایشی را فیلتر کرده و رسانه را در اختیار فرزندان خود برای تماشای محتوا قرار دهند.

 

– ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس فیلمدون است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغیرات در شبکه های اجتماعی فیلمدون به اطلاع کاربران خواهد رسید.

 

– در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.

 

– محتواهای موجود توسط یک تهیه‌ کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده است. فیلمدون تنها یک بستر نمایش این محتواها بوده و نقشی در تولید آنها نداشته، از اینرو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.

 

– درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و…) و پیش آمدهای خارج از کنترل فیلمدون که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.

 

– این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.

 

– ترافیک اینترنت برای دانلود یا تماشای فیلم در فیلمدون برای عناوین خارجی به صورت تمام بها و برای محتوای فروشی به صورت نیم بها محاسبه می شود که در صفحه عنوان یا هنگام پخش اعلام می شود .

 

حریم خصوصی کاربران در فیلمدون:

 

در این بخش به کاربران توضیح خواهیم داد که از ایشان چه اطلاعاتی جمع آوری می شود و فیلمدون با این اطلاعات چگونه برخورد خواهد کرد. شایان ذکر است که فیلمدون همواره اصول محرمانگی را در مورد اطلاعات شخصی کاربر را رعایت کرده و از این اطلاعات به نحو احسن محافظت می نماید. فیلمدون اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون موظف به انجام این کار باشد. چنانچه این اطلاعات به صورت غیر عمد یا بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، فیلمدون مسئولیتی نخواهد داشت

 

-اطلاعاتی که شما در اختیار فیلمدون قرار می دهید بدینگونه می باشد که در فرآیند ثبت نام، اطلاعات مربوط به فرم ثبت نام است دریافت می گردد . در قسمت ویرایش مشخصات، کاربر قادر است تا در صورت تمایل، اطلاعاتی نظیر “نام(به فارسی یا انگلیسی)”و “رمز عبور” و “شماره موبایل” را به روز رسانی کند.

 

– فیلمدون اطلاعاتی که از حساب کاربران به طور خودکار بدست می آورد جهت تحلیل، بررسی و شخصی سازی خدمات خود و ارائه پیشنهادات ویژه ی نزدیک تر به سلیقه کاربران استفاده خواهد کرد. این اطلاعات به فیلمدون کمک می کند تا سرویس خود را بهبود بخشیده و محتوای مرتبط تری با علایق هر کاربر به ایشان ارائه کند.
کاربران گرامی در پنل کاربری خود از قسمت درخواست فیلم و سریال می توانند عناوینی که در فیلمدون موجود نیست را درخواست داده و درصورت امکان برای ایشان آماده و بارگذاری شود.

همچنین هر کاربر میتواند با توجه به سلیقه خود در پنل کاربری اقدام به ساخت لیست تماشا نموده و عناوینی را که دوست دارد از رسانه فیلمدون در لیست خود قرار داده و دیگر کاربران از آن به عنوان لیست پیشنهادی استفاده کرده و تماشا و یا دانلود کنند.

 

– فیلمدون این اختیار را دارد، هنگام پخش فیلم به فراخور زمان و محتوا، برای کاربر تبلیغ نمایش دهد.

 

– فیلمدون جهت ارائه بهتر سرویس خود و اطلاع رسانی در خصوص طرح های ویژه و پیشنهاد تماشای فیلم های جدید و …، ممکن است از طریق نوتیفیکیشن برنامه ، اقدام به ارسال اطلاعاتی برای کاربران نماید.

 

درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید با ما از طریق ایمیل Filmdoon [at] gmail [dot] com و یا قسمت پشتیبانی اپلیکیشن ، هفت روز هفته به صورت 24 ساعته، حتی در روزهای تعطیل ارتباط برقرار کنید.

درصورت داشتن انتقاد یا پیشنهاد برای بهتر شدن رسانه فیلمدون لطفا با ایمیل بالا و یا در پنل کاربری در قسمت تیکت پشتیبانی نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

با تشکر از شما همراهان گرامی رسانه فیلمدون