شهر تی وی

درباره این رسانه

روستا تی وی

توضیحات

تلویزیون اینترنتی روستا تی وی، در سال 1399 و با مجوز رسمی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی (ساترا) ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پارک علم و فناوری به عنوان صنایع خلاق و دانش بنیان، در سطح ملی راه اندازی شده است و در نظر دارد تا با هدف کنار زدن محدودیت‌های زمانی و مکانی و با نگاهی نو؛ توسعه فرهنگ گردشگری روستایی، اقتصاد پایدار، ترویج سبک زندگی ، آموزش را مد نظر قرار دهد.

این شبکه به عنوان اولین و تنها تلویزیون اینترنتی تعاملی با مخاطبان خود در حوزه روستا سعی کرده تا با نمایش ظرفیت های روستایی در حوزه های فرهنگی، گردشگری، اجتماعی، اقتصادی و … گوشه ای از زیبایی های ایران را به تصویر در آورد.

پلتفرم اختصاصی روستا تی وی که خدمتی اقتصادی به روستائیان کشور است شرایطی را فراهم کرده که مردم می توانند علاوه بر استفاده از خدمات متعدد در یک اپلیکیشن جامع؛ محصولات و توانمندی های خودشان را به مردم بفروشند و یا اجاره دهند.

 خدمات ارائه شده در اپلیکیشن:

•           روستا بوم به اجاره واحدهای بوم گردی مقرون به صرفه در سراسر کشور می پردازد.

•           روستا ابزار، به اجاره ابزارهای کشاورزی روستائیان که در حال حاضر مورد استفاده آن ها نیست به افراد دیگر می پردازد.

•           روستا کار، شرایطی را فراهم آورده است تا کارگران فصلی و افرادی که در زمینه های خاصی در روستاها و شهرهای خود صاحب مهارت هستند خدماتشان را در این اپلیکیشن ارائه دهند.

توجه به تصاویر بومی و محلی، برنامه های جذاب و سرگرم کننده و فراهم کردن زمینه ای برای خرید محصولات روستایی، بستر سازی برای استفاده از خدمات روستایی در اپلیکشین روستا تی وی، آموزش در حوزه ترویج کشاورزی و توجه به مهاجرت معکوس از شهر به روستا از جمله دغدغه های این رسانه اینترنتی است. دغدغه ای که بی شک در دنیای دیجیتال امروز تحولی شگرف را در سبک زندگی روستائیان عزیز هدف قرار داده است.